Samorządowy Serwis Informacyjno-analityczny (SSIA) to kompleksowe rozwiązanie do tworzenia  publicznej prezentacji samorządu w globalnej sieci i możliwości wymiany informacji między urządem a bezpośrednio podporządkowanymi  lub powiązanymi organizacjami.

SSIA pozwoli  gromadzić informacje z różnych źródeł (referatów i jednostek organizacyjnych Gminy lub Starostwa) aby opublikować  je na głównej stronie internetowej Urządu.

SSIA – umożliwia wymianę informacji między urządem a Radnymi,  Sołtysami, organizacjami podległymi. Aby zapewnić  tę opcję, ESS ma własną aplikację mobilną oraz funkcję wysyłania wiadomości e-mail i SMS.

Wymiana informacji odbywa się za pośrednictwem szyfrowanych protokołów komunikacyjnych, co jest zgodne z normami bezpieczeństwa.

SSIA umożliwia również wysyłanie informacji do mieszkańców za pośrednictwem subskrypcji e-mail lub bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji mobilnej opartej na systemie Android.

Dzięki aplikacji mobilnej mieszkańcy będą mieli dostęp do wszystkich informacji publicznych i bedą mogli odbierać powiadomienia z  Urządu.

Copyright © Krearo Sp. z o.o. 2018 — Wszelkie prawa zastrzeżone.